Ювентус с Кристиано Роналдо на четвъртфинал в ШЛ

Ювентус с Кристиано Роналдо на четвъртфинал в ШЛ след 3:0 и победа над Атлетико Мадрид. Отбора на домакините изигра страхотен мач. Герой за Юве бе именно Кристиано Роналдо, като той отбеляза и трите попадения и по този начин отново влезе в историята. Той е най-титулувания футболист в момента и това определено дава голяма заявка за нещо голямо. Наскоро той сподели, че има желание и мечтае през тази година да спечели нови трофей с отбора на Ювентус. Ще проследим и ние до къде ще стигне похода му с новия отбор.

Ювентус с Кристиано Роналдо на четвъртфинал в ШЛ. Това бе много важен двубой, който противопостави големи колоси. Много трудно бе да се предположи, какво ще се случи след изиграването на първата среща. Тя завърши при резултат 2:0 в полза на Атлетико. Мнозина разчитаха ако се случи чудо то това да го направи голямата звезда Кристиано Роналдо. Това и така се случи. Той блестна по най-добрия начин за да направи голяма крачка към нов триумф и титла в ШЛ. Следете и вие на https://evrofutbol24.com/ още нови събития и актуални новини.