Първа загуба на Ювентус в Сериа А за 2019 година

Първа загуба на Ювентус в Сериа А за 2019 година. След паметния двубой в шампиоснката лига и продължаване към четвъртфиналите се случи и това. Отбора загуби с 2:0, като гост на Дженоа. Това дава голяма и важна крачка и увереност на домакините за оцеляването си. Всички букмейкъри очакваха подобна развръзка и сякаш се бяха подготвили преди началото за този развой. И в крайна сметка ние видяхме една голяма борба и това се отплати в края на сезона.

Първа загуба на Ювентус в Сериа А за 2019 година и рекорда приключи. Трябва да отбележим също, че в този мач на терена не играха основни играчи. Дори почивка в този двубой бе дадена на Кристиано Роналдо. По всичко изглежда, че битката за титлата е вече решана. Целта пред Юве е ясна и това е короната в шампонската лига. Оставаме и ще следим и ние какво ще се случи. Още интересни случки и събития гледайте и вие на https://evrofutbol24.com/ за да не пропуснете нищо ново.