Португалия удари късно за да победи шампиона Испания

Португалия удари късно, за да победи шампиона Испания. Победният гол на Португалия с останалите 10 минути беше случаен, когато ниското центриране на Фабио Виейра отклони Хорхе Куенка и се заби в мрежата. Германия мина покрай Холандия с 2-1. Флориан Виртц отбеляза два пъти за Германия за първите осем минути и макар че Perr Schuurs дръпна гол назад, двукратните победители удържаха. Португалецът, който имаше в началния си състав Витиня и Манчестър Юнайтед като защитник Диого Далот, си поставя за цел да спечели състезанието за първи път, побеждавайки финалистите през 1994 и 2015 г. Междувременно Испания пропусна възможността да вдигне трофея за рекорден шести път, оставайки на ниво с Италия с пет победи. Домакин Испания U21 Гост Отбор Португалия U21 Владение на дома 56% далеч 44% Изстрели вкъщи20 Гост8 Изстрели на Target Home4 Away1 Къщи в къщи10 Гост3 Фоловете у дома11 Гост11

Португалия удари късно за да победи шампиона Испания. Trincao се засилва и изпраща Ramsdale по грешен начин. Португалия u21 Португалия u212англия u21англия u210. 2019 график на Копа Америка, резултати, дати, телевизия, информация за поточно предаване на живо, начални часове 28 март 2021 в 19:00. Португалия u21 срещу англия u21. Английските жени се завръщат към печеливши пътища с гол Beth Mead срещу Насладете се на мача между Португалия и Англия, който се провежда в УЕФА на 28 март 2021 г., 15:00 ч. Информация, стартови състави и друга информация ще бъдат на разположение приблизително 30 минути преди началото на играта. Информация, стартови състави и друга информация ще бъдат на разположение приблизително 30 минути преди началото на играта. Португалия u21 срещу Англия u21.

Отрядите ще бъдат на разположение 1 час преди стартирането на тази функция. 125 харесвания · 4 говорят за това · 3 бяха тук. Поток Португалия срещу Англия на живо на sportsbay. Prediksi Португалия срещу Хърватия УЕФА Лиги нации 2020 Apakah Португалия Bisa. Португалия u21 Португалия u2120: 00 Англия u21 Англия u21. 28 март 2021 в 19:00. 2019 Копа Америка график, резултати, дати, телевизия, информация за поточно предаване на живо, начални часове Тук на живо на Sofascore можете да намерите всички Англия срещу Португалия. Отборите също ще бъдат в очакваната формация, стартовите 11 и всички заместващи. Вземете отчет за Португалия vs. Вземете отчет за португалия срещу Германия (квалификация за световната купа на fifa). Групова фаза на световното за Англия, пълен мач от 1-вия ден, проведен в estadio tecnológico (Монтерей) на footballia 28 март 2021 в 19:00. Гледайте видео про Англия срещу Португалия. Още новини на https://evrofutbol24.com/ следим и ние или в гугъл винаги.