Порто е на четвъртфинал в ШЛ

Порто е на четвъртфинал в ШЛ след победа над Рома. В редовното време резултата бе 2:1 в полза на домакините. По-този начин всичко трябваше да се реши в продълженията на двубоя. В последната минута от добавеното време бе отсъдена дузпа и по-този начин отбора на домакините реализираха. Така, те вече са на четвъртфинал в турнира на богатите. Това е решаваща стъпка, която ще им даде сили да мечтаят за нещо повече.

Порто е на четвъртфинал в ШЛ след, като заслужено спечели. Това е важна стъпка, която дава много голяма мотивация на отбора. С оглед и на двете срещи можем да кажем, че всички положения предимно бяха създавани от отбора на Порто. Така или иначе те играха по-добре и създаваха много опасности. Всичко това е голяма предпоставка, която показа и крайния резултат. Може да проследите още информация и вие на https://evrofutbol24.com/ всеки ден.