Манчестър сити е на четвъртфинал в шампионска лига след 7:0 срещу Шалке 04

Манчестър сити е на четвъртфинал в шампионска лига

Манчестър сити е на четвъртфинал в шампионска лига след 7:0 срещу Шалке 04. Гражданите нанесоха текъж удар по амбициите на немците евентуално за обрат. В първата среща отново те спечелиха с 3:2 като гост. Общият турнирер резултат е 10:2 в полза на сините. Това е голяма заявка от тяхна страна през тази година да атакуват върха. Определено през цялата среща домакините доминираха изцяло срещата. Тук може да дадем силни оценки на всички футболисти. Те въпреки комфортната преднина искаха да се раздават докрай и да покажат, че имат много работа още в турнира.

Манчестър сити е на четвъртфинал в шампионска лига след 7:0 срещу Шалке 04. Това е голяма заявка от страна на домакините. По този начин гражданите дават знак, че те ще се борят за титлата до самия край. Ще видим в петък срещу кой отбор ще се изправят. В крайна сметка те имаха лек жребии до сега. Истинските сблъсъци предстоят тепърва за тях. Следете и вие на https://evrofutbol24.com/ още нови и интересни събития. Ще видим и проследим на живо жребия. Интересен факт е, че прогнозите сочат за евентуален сблъсък с Барселона или Ювентус.