Ливърпул победи Хъдърсфийлд с 5:0 и отново е лидер

Ливърпул победи Хъдърсфийлд

Ливърпул победи Хъдърсфийлд с 5:0 и отново е лидер. Това бе поредна крачка към заплитане до самия край, кой ще стане шампион в Англия. Активно следете сайта на еврофутбол 24 спорт кой ще е шампион. От самото начало бе зададено едно супер добро темпо, което домакините наложиха. Още в 1-та минута Кейта направи сериозно действие, като отбеляза светкавичен гол. По-този начин се видя, кой ще доминира до самия край. Така се стигна до края на първото полувреме, като там резултата бе 3:0 в полза на Ливърпул. Второто полувреме отново даде ясен отговор на всички въпросителни. Водещия отбор на терена този на домакините. Крайният резултат бе 5:0 и интригата отново е с пълна сила.

Ливърпул победи Хъдърсфийлд с 5:0 и отново е лидер. Сега на ход е Манчестър Сити, като гражданите не трябва да допуснат грешка ако искат да постигнат нещо значимо. Не пропускайте и вие какво ще се случи, като битката става безмилостна до самия край. Нека припомним, че Ливърпул победи Тотнъм с 2:1 наскоро и това даде голяма надежда за крайния успех. Там попадението дойде в края на мача. Съдбата е решила да покаже нещо голямо и истинско. Следете и вие какво ще се случи в този супер двубой. Доста солидно бе представянето на червените и определено бяха решени до самия край да спечелят този сблъсък. Ще може ли да има сълзи от рая в последния кръг за всички играчи ако спечелят? Предстои и ние да следим и видим какво ще стане. Следете и вижте, остават само 2 мача а шампиона ще е един.